×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 667

تشرف جوان بهایی به اسلام

یکشنبه, 17 آبان 1394 23:36 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

تشرف جوان بهایی به اسلام

بهائیت در ایران : حجه‌الاسلام احمدی یک جوان بهایی را در دفتر آیت‌الله نوری همدانی به دین مبین اسلام و مکتب اهل بیت مشرف کرد.

  یک جوان بهایی به نام امین‌الله فرزند حسین که در خانواده‌ای بهایی متولد شد از این فرقه‌ی ضاله جدا شده و به دین مبین اسلام روی آورد.

بر اساس این گزارش چهار‌شنبه دهم تیر ماه ۹۴جوانی به نام امین الله فرزند حسین که در خانوده‌ای بهایی متولد شده بود، طی تماس با دفتر آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع معظم قم ضمن ابراز انزجار و تنفر از فرقه‌ی ضاله‌ی بهاییت تمایل خود را برای تشرف به دین رحمانی اسلام اعلام کرد.  وی با حضور در دفتر آیت‌الله نوری همدانی به دین مبین اسلام مشرف شده و تصریح کرد: این دین بهترین دین برای جوان در عصر حاضر است.

شایان ذکر است که در ادامه این مراسم کتاب احکام جوانان تألیف آیت‌الله نوری همدانی به دست آیت‌الله سید محمد باقر آیت میردامادی به وی تقدیم شد و این جوان بهایی توسط حجه‌الاسلام سید ناصر احمدی کارشناس دفتر این مرجع تقلید اقرار به شهادتین نبوت و امامت امیر‌المؤمنین کرد.

در ادامه این مراسم معنوی، آیت‌الله آیت میردامادی تاریخچه‌ای از تأسیس و شکل‌گیری فرقه‌ی ضاله‌ی بهائیت را به وسیله‌ی انگلیس شرح داد.

گفتنی است آیت‌آلله آیت میردامادی کتاب تألیفی خود با عنوان “پیدایش بهایت” به این جوان اهدا کرد و همچنین حجت الاسلام احمدی هم به تشریح اقدامات محمد‌علی باب در خصوص ادعای مهدویت و پس از آن نبوت و در آخر هم ادعای خدا بودن پرداخت.

منبع :  باشگاه خبرنگاران

 

خواندن 723 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 مرداد 1395 15:39

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی