یک نجات یافته از بهائیت: این فرقه سراسر تناقض است

چهارشنبه, 16 خرداد 1397 10:39 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : یک نجات یافته از بهائیت گفت: این فرقه ضاله، فرقه ای سراسر تناقض و تضاد است و کسی که از این تناقض ها سوالی بکند محکوم می شود.

سرکار خانم مهناز رئوفی در یک نشست در اصفهان افزود: من پیش از این در همدان در یک خانواده کاملا بهایی زندگی می کردم و اعضای خانواده من از مدیران جامعه بهائی در سنندج هستند.
وی ادامه داد: از دوران کودکی کنجکاوی زیادی نسبت به این فرقه داشتم و از خود درباره تناقضات این فرقه سئوال می کردم. این فرقه از یک سو خود را مدافع صلح و دوستی و محبت می داند و از سوی دیگر در عمل هیچ مسلمانی را دوست ندارد و در کتاب های اصلی این فرقه از سوی بنیانگذاران آن، نسبت به مسلمانان و پیروان آن توهین می شود.
وی ادامه داد: این فرقه از سویی خود را مخالف خشونت معرفی می کند و از سوی دیگر بررسی تاریخی بر رفتار این فرقه از زمان ظهورش نشان می دهد اگر فرصت یابد، همه را قلع و قمع می کنند.
رئوفی با بیان اینکه سران این فرقه به ظاهر تاکید زیادی بر مهر و محبت دارند، اظهارکرد: این مسائل تنها ظاهری است و در باطن خشونت در این فرقه به گونه ای است که اگر کسی از آنها جدا شود حتی اجازه نمی دهند که با خانواده قبلی اش ارتباط برقرار کند.
وی اضافه کرد: من سال 1357 از فرقه بهائیت جدا شدم و از همان زمانی که اعلام کردم می خواهم مسلمان شوم مرا طرد کردند و حتی تشکیلات بهایی به خانواده ام اجازه نداد که با من ارتباط داشته باشد. و تا مدتها من برای دیدار مادرم پنهانی از منزل همسایمان استفاده میکردم .
این نجات یافته از فرقه ضاله بهائیت اظهار کرد: این در حالی است که در این فرقه افراد اجازه دارند بر اساس تعالیم 12 گانه پس از رسیدن به 15 سالگی تحقیق کند و به اصطلاح تحری حقیقت داشته باشند و خود مسیر دینی خود را انتخاب کند ولی در عمل چنین اتفاقی رخ نمی دهد.
وی گفت: یکی دیگر از تعالیم این فرقه صلح در سراسر جهان می باشد که در ظاهر زیبا است ولی در عمل آنها در دوران دفاع مقدس از کشته شدن مسلمانان شاد می شدند و می گفتند از هر طرف که کشته شود خواست ما محقق می شود.
رئوفی با بیان اینکه بزرگترین مرکز بهائیان در فلسطین اشغالی و در اختیار صهیونیست ها قرار دارد، گفت: رژیم صهیونیستی ارتباط عمیقی با بهائیان دارد و حتی از آنها مالیات نمی گیرد و از سوی دیگر از بهائیان می خواهد که به هر شکل ممکن، در جامعه مسلمانان نفوذ و با ایجاد تفرقه در بین آنها ، مسلمانان را جذب کنند
وی خاطر نشان کرد: این فرقه دم از نفی خشونت می زند در حالی که بنیانگذار این فرقه در کتاب های اصلی آنها، گفته است که اگر کسی خانه ای را آتش زد باید خود او و خانه اش را با همدیگر آتش زد.
این نجات یافته از بهائیت اظهار کرد: امروز بهائیت در ظاهر بسیار مهربانانه و با محبت رفتار می کند ولی این مساله تنها راهبردی اصلی آنها نیست بلکه یک تاکتیک برای فریب و جذب جوانان است و در باطن آن چیزی متفاوت دیده می شود
او گفت: مباحثی چون نفی خشونت، صلح، محبت، دوستی و امثال آن جملاتی زیبا هستند که در همه ادیان مطرح است ولی این فرقه مباحث یاد شده را مخصوص خود می داند در حالی در کتب اصلی فرقه بهائیت که از جانب موسس این فرقه می باشد و مدعی پیامبری است، به شیعه بدترین توهین ها شده است.
وی خاطر نشان کرد: امروز بهائیان به جای اینکه در نماز با خدا سخن بگویند، بنیانگذار این فرقه را مخاطب خود می دانند و با او سخن می گویند و در اعتقادات شان هیچ تفاوتی بین او و خدا نیست و او به شکل انسان درآمده تا ما بتوانیم با او صحبت کنیم.
این نجات یافته از بهائیت به برخی از سخنان سخیف و خنده دار این فرقه اشاره کرد و افزود: یکی از این سخنان آن است که بنیانگذار این فرقه از جانب خدا، نمازی دو رکعتی آورده است ولی توسط اشرار دزدیده شده است.

سرکار خانم رئوفی پس از جدائی از بهائیت چند جلد کتاب در جهت اگاهی بخشی از چهره واقعی فرقه ضاله بهائیت  خصوصا در قشر جوان تالیف و منتشر نموده است

  

خواندن 195 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی